«Європейська Солідарність» вимагає створити реальну, а не кишенькову ТСК для розслідування «вагнергейту». Про це з трибуни Верховної Ради заявила співголова фракції Ірина Геращенко. Вона також закликала підтримати законопроект про визнання ПВК Вагнера терористичною організацією.

«Пральня з відбілювання Зеленського оприлюднила так званий «звіт», в якому навіть ця пральня вимушена була визнати, що операція «вагнерівців» була. Щоправда, так і не встановила, а хто ж зрадив українські спецслужби. Тому що не спромоглися допитати Зеленського і керівника його Офісу», – констатує Геращенко.

«Хочу зауважити, що Зеленський і весь його Офіс більше року брехали українцям про те, що ніяких «вагнерівців» не було. І власне це є державна зрада. Але сьогодні ДБР, СБУ не мають часу займатися державною зрадою. Вони зайняті кошмаренням опозиції», – зауважила співголова фракції.

«Так само влада бреше сьогодні українцям про те, що начебто на кордонах все спокійно, не помічаючи надзвичайно серйозні сигнали українських стратегічних партнерів, які говорять про аномальне скупчення російської зброї, техніки і російської армії на наших кордонах. Ми бачимо неадекватні дії влади, яка навіть цього не визнавала», – наголошує Геращенко.

«Ми вимагаємо від Верховної Ради створити реальну ТСК по «вагнерівцям». Державні зрадники мають відповідати за зраду. Друге – поставити в порядок денний законопроект про визнання «вагнерівців» терористичною організацією номер 3735», – закликала Ірина Геращенко.