Окремі перестановки в уряді не вирішать існуючих проблем з його неефективною роботою, тому «Європейська Солідарність» збирає підписи за відставку всього Кабінету міністрів. Про це сказала співголова фракції Ірина Геращенко в коментарі журналістам.

Вона зауважила, що у «Європейській Солідарності» не розуміють, за якими професійними критеріями призначили діючих міністрів в уряд і чому тепер їх знімають.

«Європейська Солідарність» збирає підписи за відставку всього уряду. Ми вважаємо, що цей уряд є непрофесійним, некомпетентним. Він винен в провалах у енергетичній сфері, в медичній, соціальній, економічній. Немає такої галузі, де сьогодні немає претензій до уряду Зеленського-Шмигаля. Тому ми виступаємо за відставку всього уряду», – заявила співголова фракції.

Ірина Геращенко нагадала, що «Європейська Солідарність» не голосувала за призначення цих міністрів, однак вони мають прозвітувати перед звільненням.

«Це не наша кадрова історія. Ми точно не голосуватимемо за жодне призначення, тому що «Європейська Солідарність» єдина фракція, яка не брала участі у цих кадрових історіях, пов’язаних із монобільшістю. Ми в опозиції», – підкреслила вона.

«Ми хочемо почути звіти всіх міністрів, яких збираються відправити у відставку, і мотивацію монобільшості чому це роблять», – зазначила депутатка.

«Насправді, якщо мова йде про міністра оборони, наша фракція була першою, яка била на сполох відносно заборгованості. Згадайте, скільки тут нам брехали з найвищої трибуни, в тому числі і прем’єр-міністр, що ніяких боргів перед армією не існує», – сказала Ірина Геращенко.

«Згадайте, скільки нам брехали, що у нас все добре в економіці. Те саме нам зараз розповідають, що у нас все прекрасно в медицині, кисню вистачає», – додала представниця «Європейської Солідарності».

«Ця постійна брехня напружує», – зауважила депутатка.

«Щодо корупції, то самі ж представники монобільшості, керівник фракції монобільшості говорить про те, що навіть РНБО в якісь списки то включає, то потім виключає, і що все це робиться в тому числі за гроші. Тут питання не до опозиції, а до правоохоронних органів, антикорупційних органів – де на це реакція?», – сказала Ірина Геращенко.