У Зеленського намагаються відволікти увагу суспільства від реальних проблем з підвищенням тарифів, зростанням цін, зменшенням доходів людей так званими «резонансними справами» про замахи на урядовців та чиновників. А спроби звинуватити в цих злочинах опозиційних політиків – це технологія залякування суспільства. Про це сказав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка на брифінгу в Івано-Франківську.

«Система переслідування опозиції для України останніх два роки не є новиною. Софія Федина, Маруся Звіробій, Ріффмастер, генерал Павловський – це ті люди, які стоять на українських позиціях, і які зазнають тиску за сфабрикованими справами. Сьогодні до цього переліку опозиційних депутатів хочуть долучити ще одного – депутата обласної ради від «Європейської Солідарності» Сергія Волошина», – наголосив він.

Водночас він зауважив, що до депутатів від «Слуги народу» у слідства та правоохоронних органів немає питань, хоча про їх правопорушення є багато інформації та підтверджень.

Синютка пояснив чому це відбувається саме зараз. «По-перше, треба залякати суспільство. І влада пішла на кроки по залякуванню суспільства. І влада думає, що вона в такий спосіб зможе продовжити свій термін перебування біля керма держави. Друге. Треба відволікти увагу від справжніх проблем, які сьогодні є в державі. Від безпеки, оборони, від державної зради, від питання відмивання грошей, не декларування і не сплати податків. Бо президент Зеленський так жодного разу і не дав відповіді на ці запитання», – сказав він.

Депутат переконаний, що влада таким чином намагається відволікти увагу від тих проблем, з якими щоденно стикаються українці – зростання тарифів, енергетична безпека, зростання цін, безгрошів’я і збідніння людей.

«Влада застосовує як технологію нібито «резонансні справи», які мали б перебити увагу до справжніх проблем», – додав Синютка.

Він нагадав, що за останній час з’явилися дві справи про замах на життя міністра Лещенка та на першого помічника Шефіра. При цьому влада так і не дала відповідь на запитання чи є державним службовцем Шефір.

Синютка зауважив, що в особі опозиційного депутата від «Європейської Солідарності» зараз намагаються продемонструвати нібито ниточку для розкриття злочину.

«Ми попереджаємо владу, що політичні переслідування закінчилися для тих людей, дорогою яких іде Зеленський, еміграцією в Ростов. Політичні переслідування українців як правило закінчуються Майданом», – наголосив він.

Синютка заявив, що сьогодні суспільству потрібно об’єднатися: «Чи дамо ми право і можливість владі переслідувати опозиційних політиків? Ні. І суспільство буде знати про кожен крок влади. І кожен опозиційний політик буде мати не тільки юридичний захист, а й захист українців, і захист від переслідування».

Він висловив впевненість, що справа переслідування Сергія Волошина нічим не завершиться.

«Але це не переслідування конкретної людини. Це системний крок по залякуванню суспільства», – наголосив представник «Європейської Солідарності».