«Українська стратегія»: Влада живе в своїй реальності та не чує людей

Политика
«Українська стратегія»: Влада живе в своїй реальності та не чує людей | Политика
9.11.2021

Політична сила «Українська Стратегія Гройсмана» – це команда людей, які мають досвід, розуміння процесів управління державою, які концентруються на питаннях виводу країни з кризи, відновлення економіки, гарантування безпеки і відстоювання національних інтересів на міжнародній арені.

Про це в ефірі «Україна 24» сказав лідер «УСГ» Володимир Гройсман.

«Ми активно розбудовуємо свою політичну силу. Це українська стратегія – стратегія нашого спільного успіху. Це професійна команда, яка сформована і продовжує рости в регіонах. До неї входять компетентні і професійні люди. Ми ведемо розмову із суспільством, людьми – це єдині наші соратники. Коли настане час голосувати – якщо буде воля народу обрати нашу команду – ми виправдаємо той кредит довіри, який отримаємо від людей, – сказав Володимир Гройсман.

За різними соціологічними оцінками, особистий рейтинг довіри до лідера «УСГ» сьогодні сягає 30%, а рейтинг партії перевищує електоральний бар’єр в 5%. «Ми боремося за серця людей і будемо робити Україну європейською країною, де більше народжують, не виїжджають і працюють тут», – зазначив політик.

На його переконання, сьогодні в державі настав час дискусії щодо перезавантаження влади і приходу нормальних людей, які мають план дій і не будуть питати «що робити?».

«Зараз влада живе в своїй реальності, а люди у своїй. І людей не чують. Ми ж багато спілкуємося з людьми. Їх цікавлять тарифи, ціни, газ, субсидії, робота, зарплата – купа питань. І ситуація йде від гіршого до ще гіршого. А влада на це реагує неадекватно. Саме тому її треба змінювати, – впевнений Володимир Гройсман. – І коли ми потрапимо до Парламенту, будемо вести діалог з проукраїнськими політичними силами, які не просто себе так називають, а які такими є за своєю репутацією і діями».

Поделиться:

Другие Политические новости

 • Прямая трансляция

 • Как вы считаете, "переворот" анонсированный Зеленским

 • Декабрь 2021
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
 • По вашему мнению, какая главная причина проблем в Украине?
 • Загружаем курсы валют