Марина Порошенко: Медики мають отримувати не одноразові премії, а гідну заробітну плату

Политика
Марина Порошенко: Медики мають отримувати не одноразові премії, а гідну заробітну плату | Политика
8.12.2021

У грудні медичні працівники столиці отримають матеріальне заохочення: лікарі – по 10 тисяч гривень, середній медичний персонал – по 8 тисяч гривень, молодший медперсонал – по 6 тисяч гривень. Відповідне рішення ухвалила на сесії у вівторок Київська міська рада.

Однак, на переконання лідерки «Європейської Солідарності» в Київраді Марини Порошенко, медики заслуговують не просто одноразових доплат, а достойної оплати праці.

«Рішення про матеріальну допомогу медичним працівникам не повинно бути одноразовою акцією і стосуватися лише грудня цього року. Воно повинно бути запроваджено на постійній основі. Столичні медики повинні отримувати такі доплати щомісяця протягом року. І ми наполягаємо на тому, щоб у бюджеті наступного року була закладена така можливість», – підкреслила Марина Порошенко.

Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Київради наголошує – сьогодні центральну владу мало цікавить добробут і забезпечення медичного персоналу. Тому органам місцевого самоврядування доводиться самотужки вирішувати питання гідної оплати праці медпрацівників.

«Вважаємо, що в часи пандемії, на фоні постійних порожніх обіцянок центральної влади, спершу про виплату 300% ковідних надбавок, які так і не стали реальністю, потім про збільшення заробітних плат для медиків, яке може призвести до скорочення великої кількості медичних працівників, – єдиний, хто може і повинен захистити наших медичних працівників – це місцева влада», – зазначила Марина Порошенко.

Поделиться:

Другие Политические новости

 • Прямая трансляция

 • Кабинет Министров Украины ввел регулирование цен на основные продукты. С вашей точки зрения это

 • Январь 2022
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31  
 • С вашей точки зрения, подозрение Порошенко - это
 • Загружаем курсы валют