Влада використовує замах на Шефіра, щоб проводити безпідставні обшуки у представників опозиції. Про це заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький під час брифінгув Івано-Франківську.

За його словами, аналогічні обшуки відбуваються в багатьох людей.

«У багатьох мисливців, в яких є карабіни, є така зброя. Таких людей сотні, тисячі. Під приводом цієї справи беруть всіх, хто має таку зброю, без жодних доказів, що людина винна, приходять, шукають у неї щось, особливо, якщо це представник політичної опозиції, як Волошин», – зазначив народний депутат.

«Сергій Волошин є лідером організації партії у Надвірній, де проходили вибори і була складна ситуація через те, що влада витворяла на цьому окрузі. До нього приходять, без жодних підстав проводять обшуки, вилучають телефон, отримують всю інформацію. Він займається політичною діяльністю. Такі обшуки проходили в багатьох регіонах України. Це звичайний привід для переслідування політичної опозиції, бо жодних підстав для цього немає», – додав Княжицький.

Також народний депутат зазначив, що «Європейська Солідарність» закликає владу замість політичних переслідувань займатися національною безпекою держави.

«У нас ворог стоїть на кордоні. В той час, коли ви зливаєте «вагнергейт», літаєте на літаках святкувати День Народження і посилаєте обшуки до представників опозиції по всій країні. Це точно недемократична країна. Це точно не захист України. Просимо це припинити, тому що розуміємо яка загроза стоїть перед Україною і сподіваємось на розум тих, хто, як мені здається його просто втратив, з метою не втратити владу, не відчуваючи під собою країну і не розуміючи, що коїться», – наголосив він.

«Ми готові захистити всіх наших колег, представників опозиційних політичних сил в Україні від будь-яких необдуманих, нелогічних, незрозумілих і злочинних переслідувань», – резюмував Княжицький.