Бондар: Державна зрада – це коли Зеленський купує вугілля та електроенергію у країни-агресора

Політика
14.01.2022

Закупівля владою Зеленського вугілля та електроенергії в Росії має бути розслідувана правоохоронними органами, адже це і є справжня державна зрада. Про це заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Михайло Бондар під час брифінгу в Державному бюро розслідувань.

Він нагадав, що у вересні 2019 року учасники АТО та ООС блокували вагони з російським вугіллям на Львівщині і вимагали від Зеленського припинити закуповувати енергоресурси в агресора.

Крім цього депутат зазначив, що голова паливно-енергетичного комітету Андрій Герус вимагав розблокувати постачання російського вугілля.

«Мене цікавить питання чи відкрито кримінальне провадження за закупівлю російського вугілля Зеленським? Ми будемо вимагати відкривати кримінальне провадження за імпорт електроенергії з Російської Федерації. Тому що поправка Геруса, яка проголосована монобільшістю, підписана Разумковим, а в подальшому Зеленським – це державна зрада, фінансування тероризму, фінансування закупівлі російської техніки, яка пізніше потрапляє на територію Донбасу, Криму і яка вбиває наших побратимів, посестер на цій території», – сказав він.

Бондар також наголосив, що правоохоронні органи три роки не реагували на його запит щодо закупівлі вугілля в Росії.

«Я подав депутатський запит у 2019 році, а зараз вже 2022 рік і тільки в середу мене СБУ допитало по цій справі. Вони мабуть відчували, що ми будемо про це заявляти і виходити зі своєю думкою, що найголовніший зрадник – це Зеленський, закуповуючи вугілля і електроенергію в Росії, відводячи наші війська, непідвищуючи військовим заробітні плати. Це і є зрада», – зазначив він.

«Коли хлопці і дівчата мають більше 35 років і хочуть підписати контракт, вони зобов’язані за свої кошти проходити військово-лікарську комісію. Чи не спеціально зроблено, щоб ЗСУ були не наповнені штатним. Це все зрада з боку Зеленського», – резюмував Бондар.

Поделиться:

Інші Политические новости

 • Пряма трансляція

 • Август 2022
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031