«Вірю документам, а не в словам чиновників, які стверджують, що FIDE вільна від російських грошей і впливу», сообщает Андрій Баришполець — Шахматы — UA.Tribuna.com

спорт
«Вірю документам, а не в словам чиновників, які стверджують, що FIDE вільна від російських грошей і впливу», сообщает Андрій Баришполець — Шахматы — UA.Tribuna.com | спорт
24.05.2022

Український шахіст Андрій Баришполець, який балотується на пост голови FIDE розповів про мету своєї програми.

— Родзинкою вашої кампанії є «нульова толерантність до корупції». Чи є у вас докази подібних корупційних випадків у шаховій політиці? Чи можна очікувати, що ви проясните деякі випадки в подальшій кампанії?

– Світ шахів безперечно може очікувати, що FIDE під моїм керівництвом, буде говорити про корупційні справи. Я вірю в документи, а не в слова чиновників FIDE, які стверджують, що FIDE вільна від російських грошей і впливу. Контракти зі сторонніми компаніями будуть розкриті, як було зазначено в 4-му пункті програми «8 причин» Дворковича, ще у 2018 році. І, звісно, діяльність ​​нової FIDE буде прозорою.

— У своїй презентації ви зазначаєте, що нинішня команда FIDE, яку очолює Дворкович, принесла більше «прозорості та інклюзивності». Ви вважаєте, що можете покращити ці аспекти?

– Я, звичайно, зможу це зробити за допомогою новообраної Ради FIDE, моєї команди та нового керівництва. Наприклад, веб-сайт FIDE не містить багато інформації про посадових осіб, там лише їх ім’я, електронна пошта, рейтинг та посада.

Президент FIDE призначає голів і трьох членів кожної з 17 комісій. Наскільки прозорим є цей процес? Я також закликаю всіх ознайомитися зі звітами комісій, доступними на веб-сайті FIDE, і зробити власне висновки.

Нагадаємо, що росіянин Андрій Дворкович обіймає посаду президента FIDE з 2018 року.

Источник

Поделиться:

Інші новини по темі

 • Пряма трансляція

 • Июль 2022
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
 • Завантажуємо курси валют