Тягнибок: Влада провалила вакцинацію – Україна друга в світі за смертністю

Политика
Тягнибок: Влада провалила вакцинацію – Україна друга в світі за смертністю | Политика
10.11.2021

Топ-новини останніх тижнів стосуються пандемії коронавірусу, що лютує в світі. В Україні ситуація критична. Всупереч усім законам здорового глузду, просто на піку захворювання на плановий (!) ремонт зупинився завод, який виробляє кисень. Відтак Україна почала закуповувати кисень у Польщі. «Це швидше, ніж везти кисень з Донецької, Луганської чи Запорізької областей», – виправдовується міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. І вміло уникає відповіді на запитання: якою це все ціною.

Аби хоч якось урятувати ситуацію, в областях вводять червоні зони карантину. Але світла в кінці тунелю поки що не видно. Світові ЗМІ пишуть, що за добовою смертністю від коронавірусу в Європі лідери тепер Росія, Україна та Румунія. За добовим приростом хвороби – Британія, Росія та Україна.

Лідер «Свободи» Олег Тягнибок в інтерв’ю на «4 каналі» коментує ці сумні для всіх нас факти та цифри.

«Україна почала купувати кисень у Польщі. Таке враження, що влада живе за принципом “ой, хто б міг подумати, що взимку піде сніг”. …Нинішні “зелені” – свого роду чемпіо­ни з імітації боротьби з коронавірусом. Пандемія в світі лютує вже два роки. Зрештою, і в Україні нас весь час попереджували, що в жовтні – листопаді очікують нову хвилю. І тут раз – планово зупиняються заводи, які виготовляють кисень для хворих. А влада раптом починає бити на сполох. Ніби вона про це раніше не знала.

У липні парламент проголосував у першому читанні за законопроект, за яким мало бути виділене фінансування на виготовлення кисневих станцій. До другого читання руки так і не дійшли. Чому, якщо це життєво важливо?

Що далі, то все більше у мене складається враження, що влада тільки й робить, що навмисно. Що це свідомий геноцид проти українців. Бо помилки абсолютно абсурдні. Пригадайте. Півтора року тому весь світ уже потерпав від коронавірусу, помирали люди, а в нас чомусь зародилася геніальна думка продати засоби захисту з Держрезерву чи то в Іспанію, чи деінде. А потім цього вже не вистачало самим українцям, і люди переплачували за потрібне у сотні разів.

Влада провалила вакцинацію – Україна друга в світі за смертністю. Чому це відбулося? Тому що не провели відповідну інформаційну кампанію. Натомість під час першої хвилі пандемії знищили малий і середній бізнес. Натомість запровадили абсолютно абсурдні обмеження. Згадайте історію з парками – коли там заборонили гуляти. Той самий Ляшко, який ще не був міністром, визнав, що в парках не дозволили гуляти не через потребу, а щоб налякати. Зараз також повсякчас лякають: наляканими людьми легше керувати. Але біда тієї влади в тім, що їй більше ніхто не вірить. На пункти вакцинації люди пішли лише після того, як було введено обмеження і заборони.

…Не можна звинувачувати людей в тому, що вони остерігаються вакцинації. Людей кинули сам на сам із хворобою, тож усі звинувачення мають летіти на владу. Навіть зараз, коли влада говорить про вакцинацію, послуговується не аргументами, а адміністративним тиском. Аби таки дочавити, змусити вакцинуватися.

…Я людина з медичною освітою і прихильник доказової медицини. В такому випадку можу порадити владі лише одне: слухати, що говорять фахівці, імунологи, епідеміологи. Все те, що зараз відбувається – не нове. Як з тим боротися – відомо. Біда у тім, що нинішня влада будь-яку ситуацію, навіть негативну, силується використати для піару. Згадайте, як гроші, які мали піти на боротьбу з пандемією, кинули на велике будівництво доріг. А також на забаганки депутатів-мажоритарників. …Абсолютно погоджуюся з думкою, що відповідальна за нинішню ситуацію влада: як нинішня, так і попередня. Коли запустили медичну реформу, зробили це неграмотно. Не врахували український менталітет, вводили наполовину американську, наполовину британську систему. Також одним помахом пера знищили структуру санітарно епідеміологічної служби. Це був злочин, тим паче що це сталося якраз напередодні пандемії».

Поделиться:

Другие Политические новости

 • Прямая трансляция

 • Как вы считаете, "переворот" анонсированный Зеленским

 • Декабрь 2021
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
 • По вашему мнению, какая главная причина проблем в Украине?
 • Загружаем курсы валют