«Німеччина дуже залежна від Росії і потенційно матиме з цим проблему», сообщает Себастьян Феттель — Авто/мото — UA.Tribuna.com

спорт
«Німеччина дуже залежна від Росії і потенційно матиме з цим проблему», сообщает Себастьян Феттель — Авто/мото — UA.Tribuna.com | спорт
13.05.2022

Пілот «Астон Мартін» та чотирикратний чемпіон світу Себастьян Феттель розповів, як війна в Україні впливає на вартість життя в Європі.

«У Німеччині відбуваються ті ж дебати й ставлять ті ж запитання, якщо чесно. Враховуючи розвиток подій в Україні, війну в Україні, розмов чимало, оскільки ціни на енергоносії зросли, через що у людей залишається менше грошей у кишенях. І це досить просто та чітко зрозуміти. Питання у чому, що з цим робити та як вирішити цю проблему? І я гадаю, що відповідь є трохи ширшою».

Якщо чесно, було б справедливо сказати, що заходи мали приймати ще значно раніше, і ми б не мали залежати так сильно від цих цін – Великій Британії, Німеччині чи іншій країні не мали б їх диктувати. Це ціни, від яких залежимо ми та домогосподарства по усій Великій Британії, Німеччині та інших країнах. Це справді тривала та цікава дискусія, і певними словами ми маємо висловлювати певні явища, які відбувається довкола нас, наприклад, звідки ми беремо енергію, що є її джерелом?

Очевидно, що Німеччина дуже залежна від Росії і потенційно матиме з цим проблему. Що з цим робити? Чи буде накладене ембарго? Що нам з цим робити далі? Що робити, якщо Росія перекриє вентиль? Дуже багато запитань, але правда у тому, що нам потрібно було убезпечити себе від цих небезпек та загроз раніше. Ми не повинні були стати настільки залежними, замість цього треба було «перемкнути передачу» і підготуватися до майбутнього. Не лише з розуміння здобуття [енергетичної] незалежності і захисту наших домогосподарств, про які ми говоримо, але й у контексті більш широкої картини. Щоб бути упевненими, що нам буде приємно жити на планеті у майбутньому, так само як і зараз», – поділився Феттель.

Себастьян Феттель: «Ми повинні зробити все можливе, щоб зупинити Путіна»

Источник

Поделиться:

Другие новости по теме

 • Прямая трансляция

 • Май 2022
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031  
 • Загружаем курсы валют