«Маємо разом працювати, щоб дати українцям надію на краще майбутнє», сообщает Міністр спорту Австрії — Футбол — UA.Tribuna.com

спорт
«Маємо разом працювати, щоб дати українцям надію на краще майбутнє», сообщает Міністр спорту Австрії — Футбол — UA.Tribuna.com | спорт
12.05.2022

Віце-канцлер та міністр мистецтва, культури та спорту Австрії Вернер Коглер засудив всторгнення Росії в Україну на засіданні когресу УЄФА.

«Цього року місяць лютий був надто неординарним, тому й цей конгрес має бути незвичайним. Лютий став початком війни в Україні, яка безсумнівно є такою, що суперечить міжнародному праву, варварською та злочинною. Вона принесла величезну гуманітарну катастрофу, трагедію та загибель багатьох людей.

Зокрема, і на цьому конгресі делегати з України через війну не можуть перебувати особисто. Тому моє особливе вітання делегатам з України. Маю надію на якнайшвидше припинення вогню й повернення миру та свободи у вашу країну. Ми маємо разом працювати, щоб дати українцям надію на краще майбутнє як у житті, так і у футболі.

В якості допомоги міністерство спорту Австрії сплатить членські внески за тих українців, хто під час війни опинився в нашій країні й висловив побажання займатися футболом чи іншим видом спорту в австрійських клубних об’єднаннях. Ми вже прийняли в нашій країні вихованців футбольної академії Запоріжжя й забезпечили їм усі можливості для тренування та проживання. Я знаю, що і в інших країнах-членах УЄФА є подібні ініціативи, і тішуся із цього. Адже це знак солідарності та надії. Я впевнений, що свобода й демократія сильніші за диктатуру й тиранію», — сказав Коглер.

Источник

Поделиться:

Другие новости по теме

 • Прямая трансляция

 • Май 2022
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031  
 • Загружаем курсы валют