«Кравчук, Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко – вся ця п#####а підписувала з Росією миротворчі угоди», сообщает Олександр Поворознюк — Футбол — UA.Tribuna.com

спорт
«Кравчук, Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко – вся ця п#####а підписувала з Росією миротворчі угоди», сообщает Олександр Поворознюк — Футбол — UA.Tribuna.com | спорт
11.05.2022

Президент «Інгульця» Олександр Поворознюк поділився думкою, чи зможуть наші нащадки пробачити росіянам війну.

«Наші нащадки точно цього не забудуть. І пробачення не буде вже точно. Якщо ви поглибилися в історію, то згадаймо, звідки це все пішло. Кравчук, Кучма, Ющенко, Янукович, б###ь, Порошенко. Вся ж ця, б###ь, п#####а (група поганих людей – прим.), вона ж тільки підписувала з ними різні угоди миротворчі. Тому що, б###ь, просто не було сталевого характеру. Треба було показати, що ми українці. І буде або отак, або ніяк. І це зробив тільки Зеленський. А чому Зеленський це зробив, і чому вони так вчинили? Мінські угоди, здача наших інтересів. І це просто давним-давно, б###ь.

Рошен-х####н, де зараз продається, б###ь? У Росії. Гроші, хто заробляє, б###ь? Порошенко. Кому податки платять? Русакам. А він ходить тут за всі гроші, які с#####в (вкрав – прим.) в українців, ходить, б###ь, подачки армії дає. Та ти, с##а, маєш на колінах повзати, б###ь, і віддати половину того, що є, а половину взяти та з#######я н###й (поїхати – прим.) звідси, щоб ним і не пахло. От буде тоді правильно та справедливо. А він їздить там ще щось розказує. Роттердами-х#####и. Грошей заробив, кому війна, а кому мати рідна. А тепер розказує, що він утримував Мінськими угодами, то треба було позицію забирати. Не було б Мінських угод, не було б Роттердама. А для Порошенка це все, п#####ь, б###ь, у нього все мутніє, він н###я (нічого – прим.) не бачить перед собою.

Українці – вільний народ. Ви розумієте, що таке воля? А там, б###ь, зомбі. Там просто зомбі. Біле – чорне, чорне – це біле. Там немає своєї думки в людини. Вони не мають права щось говорити, хіба те, що говорять їхні покровителі вищого ешелону влади. Все, там немає свободи. Українці завжди були вільним народом.

І вони п######и один момент, вони думали, що приїдуть, і їх будуть прапорцями зустрічати. Угу, звісно, тільки прапорцями від гранати. Ми б тут їх коктейлями Молотова закидали, якби не було, чим стріляти, повірте. З кущів, з сараїв, з балконів. Вони просто не розуміють, що ми б’ємося за свою землю, за свою свободу. А їм це п###й, вони не мають нічого святого. Тому менталітет там зовсім інший. Навіть зрівнювати з росіянами… Це зовсім інший народ. Розумієте?» – сказав Поворознюк.

Источник

Поделиться:

Другие новости по теме

 • Прямая трансляция

 • Май 2022
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031  
 • Загружаем курсы валют