Суддя Окружного адміністративного суду Києва Клочкова, яка мала розглядати позов Петра Порошенка до ГО Дениса Бігуса «ТОМ 14», раптово взяла самовідвід, заявивиши, що в неї наявний конфлікт інтересів. Про це повідомив адвокат п’ятого Президента Ігор Головань.

Він зауважив, що  півтора місяці суддя ОАСКу не бачила жодних підстав для самовідводу, але, очевидно, хтось їй «підказав».

«Її честь суддя ОАСК Клочкова Н.В. вчора раптово «самовідвелася», аби не розглядати по суті наш позов до Бігуса про публікацію так званих «плівок Медведчука», – пише Головань у своєму блозі на «Українській правді».

«Підстава самовідводу така собі – суддю призначено Указом Президента Петра Порошенка, який є у справі позивачем. От тільки Президент Порошенко призначив Клочкову Н.В. на посаду судді безстроково ще у 2017 році. І два з половиною місяці суддя упередженою себе не відчувала. Указ Президента Порошенка не завадив їй залишити позов без руху, а потім відкрити провадження у справі», – констатує Головань.

«А от вчора хтось, схоже, так налякав, що її честь вирішила «умити руки». Хто б це міг бути? Не Бігус же. Він хоч і угрюмий диктатор, але куди йому. А от замовники Бігуса налякати могли. Точніше ЗЕмовник», – іронізує адвокат.

Як відомо, адвокати Порошенка влітку 2021 року подали позов до президента Зеленського з вимогою  визнати протиправним приховування від суспільства «прослушок» і зобов’язати оприлюднити всі так звані «записи Бігуса» у первісному вигляді. У Порошенка вважають, що оригінали цих записів становлять суспільний інтерес.

27 жовтня 2021 р. Велика Палата Верховного Суду зобов’язала розглянути позовну заяву Петра Порошенка до Володимира Зеленського щодо «плівок Бігуса» у суді першої інстанції.

Відповідне провадження за позовом Порошенка до громадської організації Дениса Бігуса «ТОМ 14» у вересні відкрив Окружний адміністративний суд Києва.