Геращенко: Переворот готує сам Зеленський, який хоче незаконно перенести парламентські вибори

Политика
Геращенко: Переворот готує сам Зеленський, який хоче незаконно перенести парламентські вибори | Политика
29.11.2021

Володимир Зеленський хоче перенести парламентські вибори, і для цього в обхід закону призначає до Конституційного суду «кишенькових суддів». Про це в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» заявила співголова фракції «Європейьска Солідарність» Ірина Геращенко.

«Про переворот прозвучала новина, і готує його сам Зеленський. Тому що коли країна чекала указу про відставку Єрмака, він заявив, що він призначив двох суддів Конституційного суду за квотою президента. Хоча в Конституційному суді немає сьогодні вільних місць, як би ми не ставились до Конституційного суду», – констатує Геращенко.

«Він заявив, що до цього Конституційного суду упакованого на 300% людьми Зеленського, «Слуги» подадуть зараз подання, а коли ж мають відбутися парламентські вибори. Очевидно яке рішення може прийняти цей суд. Це дуже небезпечна історія, тому що 30 років Україна не Росія і не Білорусь. У нас є спадкоємність влади, демократичні вибори. Один раз тільки це порушувалося в 2004 році, що спонукало до Майдану. В 2014 так само загрози демократії спонукали Майдан», – нагадала Геращенко.

«Сьогодні за 5 годин пресконференції нам дають один сигнал, що Конституційний суд так само, як і всі силові структури, буде «мій». Що туди «Слуги» подадуть подання не про те як живуть люди, не про речі, які стосуються прав людини, а про те, коли мають відбутися парламентські вибори і таким чином він намагається пролонгувати нинішній парламент ще на рік», – прогнозує Геращенко.

«Ключова обіцянка Зеленського була, що він йде на один термін. Люди в це повірили. Саме тому можливо із 73% 70% за нього голосували. Він послав сигнал, що мабуть він йде на другий термін. Він сказав, що не прийняв рішення. Але ця пресконференція – це була суцільна брехня», – переконана Ірина Геращенко.

«Зеленський на повному серйозі каже, що міністри не прийшли звітувати в парламент, бо вони не хочуть, бо їх там ображають. Це ви суспільство ображаєте – вашою корупцією, некомпетентністю, брехнею. Що ви обіцяли людям бути краще, а демонструєте найгірші практики», – резюмує Ірина Геращенко

Поделиться:

Другие Политические новости

 • Прямая трансляция

 • Кабинет Министров Украины ввел регулирование цен на основные продукты. С вашей точки зрения это

 • Январь 2022
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31  
 • С вашей точки зрения, подозрение Порошенко - это
 • Загружаем курсы валют