Мільйони українців хотіли почути від Президента Зеленського звіт про зроблене за половину його каденції. Про це в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко. Натомість це був потік брехні, образ і звинувачень, – констатує Геращенко.

«Я думаю, що мільйони людей хотіли почути сьогодні наступне. Пресконференція була присвячена важливій темі – екватор президентства Зеленського. Коли ти вже майже три роки президент, то згадувати попередників майже в кожному слові – це вже смішно. Треба звітувати, що зробила ця команда», – говорить Геращенко.

«Потрібно дати країні шанс, надію. Люди перелякані – що на кордонах, в енергетиці?», – наголошує депутатка.

«Я колишній журналіст і з жахом бачила, що за п’ять годин ми не побачили жодної новини – це ненормально. Прозвучало слово переворот – це страшне слово в річницю Майдану, тому що наш Майдан переворотом називає Путін. І прізвище Путін сьогодні на пресконференції Зеленського не прозвучало жодного разу. У нього лікарі винні за зрив вакцинації, розвідники – наші герої – винні, що його Єрмак зірвав спецоперацію, але в цьому винні розвідники. Журналісти винні у всьому на світі», – обурилася Геращенко.

«Такого хамства давно не бачила країна. Зеленський і його команда довго працювали над дискредитацією влади, всіх присутніх тут політиків, але це була десакралізація влади. Коли журналісту кажуть «я не вез с собой медведей, циганей и тебя» – це гірше Януковича», – вважає Геращенко.

«Він кидав каміння і в опозицію, що він не спілкується ні з ким в парламенті, окрім «Слуг», а це дійсно єдиний президент, який не спілкується ні з ким. Дуже важливо, що журналісти намагалися з ним спілкуватися та довести, про що говорить народ», – говорить Ірина Геращенко.

«Країна побачила брехню, некомпетентність, бажання все перекинути на попередників і що немає стратегічного плану. Це потребує єдності. Які б ми позиції не займали, але ми на порозі дуже серйозних потрясінь, – і це не переворот. Тому що не опозиція перевороти робить, а така некомпетентна влада. Нам треба давати відсіч агресору, для цього треба об’єднання навколо цінностей, але для цього влада має не брехати, бути відповідальною і шанувати свою армію», – резюмує Ірина Геращенко.