«Бах сказав, що представники росії в керівних органах спорту, які не підтримують агресію РФ, не мають юридичних підстав бути осудженими», сообщает Ольга Саладуха — Прочие — UA.Tribuna.com

спорт
«Бах сказав, що представники росії в керівних органах спорту, які не підтримують агресію РФ, не мають юридичних підстав бути осудженими», сообщает Ольга Саладуха — Прочие — UA.Tribuna.com | спорт
13.05.2022

Народна депутатка України та колишня легкоатлетка Ольга Саладуха розповіла про позицію президента МОК Томаса Баха щодо виключення представників Росії з органів управління міжнародним спортом.

«Президент МОК Томас Бах вказав, що жорсткі санкції щодо відсторонення російських управлінців та спортсменів – це фактично захист усіх інших від створення конфліктних ситуацій та проявів будь-якої агресії під час спортивних заходів. Тобто це запорука єдності спортивного руху.

Одночасно він зазначив, що представники росії у керівних органах міжнародного спорту, які безпосередньо не задіяні в спортивних заходах та не підтримують агресію своєї держави, не мають юридичних підстав бути осудженими та виключеними.

Мовляв, громадяни не можуть нести відповідальність за злочини своєї влади.

Можливо, для когось цей аргумент вагомий, але не для українців, які на собі відчули усю міру звірств російських військ та побачили, як рядові росіяни радісно підтримують убивства, зґвалтування та знищення наших міст і сіл.

Я подякувала спортивній спільноті за все зроблене для ізоляції росії та білорусі, але й далі буду наполягати, що можна зробити більше.

Ми маємо на це моральне право. Адже щодня на фронті та в тилу гинуть наші брати та сестри-спортсмени. Вони теж – частина світової спортивної родини й пам’ять та повага до них вимагає рішучих дій», – сказала Саладуха.

Нагадаємо, що Верховна Рада України зверталася до МОК та міжнародних спортивних організацій з проханням виключити росіян зі складу керівних спортивних органів. 

Источник

Поделиться:

Другие новости по теме

 • Прямая трансляция

 • Май 2022
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031  
 • Загружаем курсы валют